Kendine İyi Bakmak, Nefes Almak Kadar Kolay Olmalı

İster “Kendi mutfağında zaman geçirmekten keyif alan, yemek pişirmeyi seven” biri olun, ister “Yemek yapmaya vakti olmayan” biri; 90Fit’te size uygun bir çözüm mutlaka bulacaksınız.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından obezite ve zihin sağlığının bozulması dünyanın en büyük sağlık sorunu ilan edilmiş durumda ve ne yazık ki günümüz dünyası modern yaşam koşuşturması içinde sağlıklı besinlere ulaşmamız giderek daha da zorlaşıyor. 90Fit tam da bu nedenle kuruldu.

Yoksunluk duygusu ve stres yaratmadan çeşitli, sağlıklı ve damak tadımıza uygun beslenmeyi mümkün hale getirebilmek için şeflerimiz ve uzmanlarımızla sürekli geliştirmeler yapıyoruz. Hayalimiz ise sağlıklı beslenmenin nefes almak kadar kolay olması:)

İşte kurucumuzun dilinden 90Fit’in hikayesi:


Günümüz modern yaşamında etrafımızdaki her şey bizi zehirler ve hasta eder haldeyken bize kendimizi iyi hissettirecek her şeye çok açız.

Ben de hayatımın bir döneminde üyesi olduğum beyaz yakalılar kulübündeyken ve etrafımda sağlıklı yaşam önerileri uçuşuyorken, bu önerilerden bir tanesine bile uyabildiğinde kendini şanslı hissedenlerdendim. Sarf ettiğim çabadan söz etmiyorum dahi… Sağlıksız bir tempoda iyi yaşamaya çalışmak, adeta bir matematik problemine dönüşmüştü.

Pek çok bilimsel araştırma uykusuzluktan, dikkat bozukluğuna, depresyondan, Alzheimer’e ve obeziteye kadar yaşamı kısaltan veya kalitesini azaltan pek çok rahatsızlığın kader değil, hatalı beslenme sonucu olduğunu ortaya koymuşken, insanın kendine iyi bakmasının bu kadar zor olması beni harekete geçirdi.

Ve 90Fit’i kurdum… Tek bir amaçla: Modern yaşam ortamında kendine iyi bakmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırmak. Başta kendiminkini! Çünkü bedenine iyilik yapmaya önce kendinden başlamalı insan. Ancak o zaman samimi ve gerçek bir şekilde başkalarına da ilham olabilir.

İşte bu yüzden 90Fit’i bir iyilik hareketi olarak tanımlıyorum. Kendine iyi bakmak isteyenlere beslenme hizmeti sunan yenilikçi bir platform.

İlk başlarda, kendine bir iyilik yapması için tek bir kişiye dahi ilham vermek bizim için büyük bir mutlulukken; bu iyilik, zincirleme bir etkiyle yayıldı ve bugün sayıları her gün artan yüzlerce 90Fit’li ile birlikte yolumuza devam ediyoruz.

Yükselen yaşam enerjisi,
Motivasyon, konsantrasyon artışı ve
Formda kalma,
neticede hayatının kontrolünün sende olduğunu hissetme…

90Fit ile tüm bunlar artık nefes almak kadar kolay.

Keyifle faydalanın,
Kendinize iyi bakın,

Tülin Karabük

Hizmetlerimiz:


“Vaktim yok pişsin, adresime hazır gelsin” diyenler;

Amacınıza uygun aboneliği www.90fit.com.tr’den seçer,

Siparişinizi verir,

Her sabah taze pişirilip paketlenmiş günlük diyet yemeğini adresinizde teslim alırsınız.

Aboneliğiniz boyunca diyetisyen danışmanlığı hizmetimizden de ücretsiz olarak faydalanırsınız.

“Mutfağımın şefi benim, kendim pişireyim” diyenler;

Online Programlara katılabilirsiniz. Bu gruplarda program boyunca diyetisyen ve şeflerimizin yönlendirmelerini alabilir, besin değerleri hesaplanarak hazırlanmış menülerle yepyeni tariflere ulaşabilirsiniz, aynı zamanda  sizin gibi amatör şeflerle tanışıp eğlenerek kilo verebilirsiniz.

Programlara özel hazırlanmış tam ölçekli alışveriş listeleri sayesinde gıdaları ziyan etmeden taze taze tüketirsiniz.

Trafik, park sorunlarıyla uğraşmadan diyetisyeninizin size telefonunuz kadar yakın olacağı bu dönemde bireysel şartlarınıza ve tercihlerinize en uygun programlara ve özel tariflere ulaşabilirsiniz.

Kendine İyi Bak !  – 90fit.com.tr @ 2019